Leśne wyprawy

Leśne wyprawy to mała grupka dzieci, która co tydzień wyrusza na przygodę z lasem. Doświadczają go wszystkimi zmysłami oraz całymi sobą. Jest dużo ruchu, kreatywna dziko sztuka oraz czas na swobodną zabawę. To czas spędzony pod okiem doświadczonych wychowawców, w duchu bliskościowym, z poszanowaniem odrębności i potrzeb dziecka.
Miejsce: Zakrzówek
termin: wtorki godzina 10.00 – 13.30
Brak miejsc
Created with Fabric.js 2.4.6
Regulamin
§1 Zajęcia trwają – 1.5 – 2 h godziny (w zależności od rodzaju zajęć)
§2 Podczas trwania Zajęć Uczestnik pozostaje pod opieką Opiekuna.
§3 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Zajęć.
§4 Opiekun wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie wizerunku Uczestnika na potrzeby publikacji zdjęć i filmów z Zajęć na stronie internetowej Organizatora oraz na jego profilach w mediach społecznościowych.
Opublikowane zdjęcia będą mięć charakter ogólny (ujęcie z daleka), nie będą zawierać zbliżenia twarzy. Do publikacji zdjęć, które nie podlegają wyżej wymienionej charakterystyce musi być udzielona zgoda w tym konkretnym przypadku.
§5 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki podczas warsztatów/zajęć.
§6 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub zgubienie własności uczestników warsztatów/zajęć jak również za szkody poczynione przez uczestnika podczas pobytu na warsztatach/zajęciach.
§7 Zgłoszenie udziału w warsztatach/zajęciach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem powyższego Regulaminu.