Leśne Przygody

Zapraszam na zajęcia dla dzieci w wieku od 7-9 lat. Wyruszymy na przygodę z lasem. Na zajęciach będziemy poznawać przyrodę, budować szałasy, strugać patyki, tworzyć dzikosztukę, wspinać się na linie, wyrażać siebie i zakochiwać się w lesie.
Zajęcia z prowadzącym bez rodziców.
Miejsce: Zakrzówek
termin:  środy godzina 16.00 – 17.30
Zapisy w formularzu poniżej
Regulamin
§1 Zajęcia trwają – 1.5 – 2 h godziny (w zależności od rodzaju zajęć)
§2 Podczas trwania Zajęć Uczestnik pozostaje pod opieką Opiekuna.
§3 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Zajęć.
§4 Opiekun wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie wizerunku Uczestnika na potrzeby publikacji zdjęć i filmów z Zajęć na stronie internetowej Organizatora oraz na jego profilach w mediach społecznościowych.
Opublikowane zdjęcia będą mięć charakter ogólny (ujęcie z daleka), nie będą zawierać zbliżenia twarzy. Do publikacji zdjęć, które nie podlegają wyżej wymienionej charakterystyce musi być udzielona zgoda w tym konkretnym przypadku.
§5 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki podczas warsztatów/zajęć.
§6 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub zgubienie własności uczestników warsztatów/zajęć jak również za szkody poczynione przez uczestnika podczas pobytu na warsztatach/zajęciach.
§7 Zgłoszenie udziału w warsztatach/zajęciach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem powyższego Regulaminu.