Leśne zajęcia dla dzieci z rodzicami

Starsza Grupa
Leśne zajęcia dla dzieci wraz z rodzicami. Na zajęciach spotykamy się w naszej leśnej bazie. Zwykle jest temat przewodni, który inspiruje mnie do stworzenia przebiegu zajęć. Na zajęciach śpiewamy, tworzymy dzikosztukę, wyruszamy na mikro wyprawę, czasem robimy eksperymenty. W trakcie zajęć lub po zajęciach robimy wspólny piknik. Jest też czas na swobodną zabawę oraz inicjatywę dzieci. Dzieci mają okazję współpracować w grupie, nawiązywać nowe relacje, zyskać nowe umiejętności, oraz co najważniejsze doświadczać przyjemności przebywania w naturze. Dla rodziców to okazja do wymiany doświadczeń z innymi rodzicami oraz nawiązywania przyjaźni.
Miejsce: Zakrzówek
termin: czwartki godzina 11.00 – 12.30 
              czwartki godzina 16.00 – 17.30
zapisy przez formularz poniżej
Created with Fabric.js 2.4.6
Młodsza Grupa
Zabawy sensoryczne, muzyczne oraz artystyczne z naturalnymi materiałami w otoczeniu lasu. Las daje nam nierówny teren oraz różne przeszkody, dzięki którym dzieci uczą się swojego ciała, równowagi, instynktu samozachowawczego, budują poczucie zaufania do własnych umiejętności. W trakcie zajęć urządzamy leśny piknik podczas którego cieszymy się ze wspólnego towarzystwa. Dla rodziców to okazja do wymiany doświadczeń z innymi rodzicami oraz nawiązywania przyjaźni.
Miejsce: Zakrzówek
termin: od września
Created with Fabric.js 2.4.6

Formularz zgłoszeniowy

+48 123 456 789
Regulamin
§1 Zajęcia trwają – 1.5 – 2 h godziny
§2 Podczas trwania Zajęć Uczestnik pozostaje pod opieką Opiekuna.
§3 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Zajęć.
§4 Opiekun wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie wizerunku Uczestnika na potrzeby publikacji zdjęć i filmów z Zajęć na stronie internetowej Organizatora oraz na jego profilach w mediach społecznościowych.
§5 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki podczas warsztatów/zajęć.
§6 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub zgubienie własności uczestników warsztatów/zajęć jak również za szkody poczynione przez uczestnika podczas pobytu na warsztatach/zajęciach.
§7 Zgłoszenie udziału w warsztatach/zajęciach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem powyższego Regulaminu.